Vladimír Libich – Grif, malíři, tapetáři, sádrokartonáři - Praha

Malíři pokojů, tapetáři a sádrokartonáři - Praha 

  Působíme v malířském, tapetářském, lakýrnickém, natěračském a sádrokartonářském oboru již od roku 1994.

Práce pro Vás provádějí pouze vyučení nebo proškolení profesionálové s dlouholetou praxí. Specializujeme se na malířské, tapetářské a sádrokartonářské práce v Praze a okolí. Díky důvěře našich zákazníků jsme provedli množství zajímavé práce nejen v Praze, ale i v dalších městech a vesnicích naší země.

Naším krédem je dobře vykonaná práce ve smluveném termínu, spokojený zákazník a přiměřená cena.

Provádíme speciální malířské práce jako je například Raffaelo (benátský štuk), antické zeminy, batikování  a mnohé další. Dále provádíme speciální tapetářské práce jako je tapetování stěn a stropů tapetami, foto a 3D tapetami. Lepíme polystyrénové dekorační lišty, kazety, rozety a další, které i dodáváme a můžete si je prohlédnout ZDE nebo se inspirovat v naší galerii: dekorační interiérové lišty.  

 

Připravili jsme pro Vás ceníky malování pokojů, fasád,       tapetářských , dekoratérských , sádrokartonářských a lakýrnických prací ale i technické listy používaných materiálů. V sekci galerie, která je tématicky rozdělena na tapety na zeď, dětské pokoje, malby, speciální malířské techniky, fasády, dekorační interiérové lišty a sádrokartony se můžete inspirovat fotografiemi  naší práce, případně nahlédnout do sekce našich referencí ZDE.

Pracujeme na stánce,

kde budete moci nahlédnout a případně si i stáhnout ve formátu pdf. vzorníky barev, různých malířských technik a dekoračních polystyrénových lišt. 

 

Vaše dotazy zodpovíme na tel.: + 420 608 87 79 02 nebo na vl.grif@seznam.cz případně zde.

Přejeme Vám hezký den a těšíme se na spolupráci.

Nově bezpečně dezinfikujeme!!!

K dezinfekci používáme metodou šetrného Ozonového čištění.

Před a po realizaci prací, po dohodě se zákazníkem, prostory dezinfikujeme Ozónem - zdarma!
 

<< NAHORU                                               KONTAKTOVAT FIRMU >>